Usługi bytowe

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu realizuje potrzeby mieszkańców zgodnie ze standardem w odpowiednio wyposażonych do tego celu pomieszczeniach. Dom spełnia wszystkie wymogi wynikające z przepisów bezpieczeństwa przeciwpożarowego i sanitarnego.

Dom posiada do dyspozycji mieszkańców pokoje dziennego pobytu, gabinety zabiegowe, gabinety usprawniania leczniczego, pracownie terapii zajęciowej, świetlice z tarasem, kuchenki terapeutyczne, kaplicę, boisko do siatkówki, atlas do ćwiczeń, własny teren rekreacyjny z altanką dający możliwość bezpośredniego odpoczynku i relaksu w otoczeniu Magurskiego Parku Narodowego.

Taras Kaplica Kawiarnia Atlas Atlas Tablica Maguskiego Parku Narodowego

Pokoje w Domu standardowo wyposażenie są w: tapczan, pościel, szafki przyłóżkowe i szafki wiszące, stolik, fotelik, szafę. Pokoje jednoosobowe posiadają węzeł sanitarny.

Obecnie dysponujemy pokojami:

Pokój mieszkańców Pokój mieszkańców

Wyżywienie

Dom zapewnia 4 posiłki w ciągu doby:


Stołówka

W dwóch pawilonach znajdują się kuchenki terapeutyczne wyposażone w kuchenkę elektryczną, piekarnik, lodówkę i podstawowe sprzęty niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i prowadzenia kuchni. Mieszkańcy bez ograniczeń mają w nich całodobowy dostęp do napoi i podstawowych produktów żywnościowych.

Kuchenka terapeutyczna